Компанія «blochka» - найбільший постачальник товарів для шиття та швейного виробництва. Реалізуємо якісну продукцію на вигідних умовах, щоб ви змогли організувати успішне та прибуткове підприємство. Замовляйте у нас обладнання, фурнітуру оптом та в роздріб.
   Гарантуємо чітке дотримання затверджених термінів, безпомилкову комплектацію замовлень та 100% документальний супровід товару.
   Компанія «blochka» - це:
   • Швейний інтернет-магазин, який постачає продукцію по всій території України. Надсилаючи онлайн-заявку, ви заощаджуєте свій час. Каталог зручно структурований, у ньому розміщена вся необхідна інформація про товари.
   • Власний склад, з якого щодня відвантажується понад 1000 товарів. Ми підтримуємо достатній запас та широкий асортимент продукції, щоб скоротити терміни доставки до мінімуму.
   Наші клієнти: швейні фабрики, ательє, костюмерні майстерні, студії текстильного дизайну, роздрібні швейні магазини та приватні швачки. Будь-яке підприємство, незалежно від масштабу, отримує ідеальний сервіс продажів.
   Прямі поставки від виробників та спеціалізація на опті дозволяють утримувати ціни на низькому рівні. Дані про наявність товарів на складі миттєво відбиваються на сайті. Можлива доставка конкретних найменувань на замовлення.